Skutečné pochoutky ze srdce Itálie


Značka Delize dal Coure d'Italia je vázána na oblast Marche ležící ve střední Itálii, tedy vlastně tak trochu v srdci Itálie. Krásná krajina si dodnes podržela půvabný venkovský ráz. Čas jako by zde plynul pomaleji a tradice si zachovali své místo. Uklidňující pohled do místní krajiny naplňuje člověka duševní pohodou, která je základem dlouhého života. 

Zavařeniny, nakládaná zelenina a hotové omáčky Delizie dal Cuore d'Italia přináší k vám na stůl tradiční chuť a kvalitu místní kuchyně. Srdcem výrobků jsou prvotřídní suroviny: pouze italská na slunci dozrálá rajčata v BIO kvalitě, ta nejlepší zelenina a ovoce vypěstovaná v oblasti Marche, maso a ryby od pečlivě vybraných dodavatelů. Díky využití kvalitních surovin výrobky nepotřebují a neobsahují žádné konzervanty či barviva. Během chvilky tak s nimi vykouzlíte zdravý a chutný pokrm.

Výrobky můžeme rozdělit do tří skupin: hotové omáčky nejen na těstoviny, zelenina nakládaná v extra panenském olivovém oleji a ovocné zavařeniny. Hotové omáčky pak dále na omáčky vegetariánské, omáčky s masem či rybím masem a mořskými plody.


Manželé Roberto a Barbara, kteří vedou společnost.
Manželé Roberto a Barbara, kteří vedou společnost.